Wystawa malarstwa Pauliny Czerko w Galerii 3U10
Wystawa malarstwa Pauliny Czerko w Galerii 3U10

Data rozpoczęcia:

2022-09-16

Data zakończenia:

2022-10-14

Informacja:

Wystawa malarstwa Pauliny Czerko to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z potencjałem inwestycyjnym dzieł artystki, jej twórczością, a także poznania specyfiki różnych rodzajów alternatywnych form inwestowania. Wydarzenie organizowane jest przez Galerię 3U10, która w swoich zbiorach posiada okazałą kolekcję prac artystki i specjalizuje się w analizie rynku sztuki inwestycyjnej i obrocie dziełami sztuki.

Informacja o wystawie:

O WYSTAWIE
🥂 Wernisaż: 16 września 2022 godz. 18:00
🗓 Czas trwania wystawy: 16 września – 14 października 2022
🕑 Godziny otwarcia wystawy:
⬩ poniedziałek-piątek: 12:00-20:00
⬩ sobota-niedziela: nieczynne
🎟 Wstęp: wolny

📍 Lokalizacja: Galeria 3U10 (ul. Jana Karola Chodkiewicza 3 lok. u10, 02-593 Warszawa, Mokotów)

Paulina Czerko jest urodzoną w 1993 roku malarką i architektką, a także absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. To artystka obdarzoną wielką wrażliwością, zmysłem estetycznym i obserwacyjnym.

Interpretuje świat na swój własny sposób, tworząc swoistą transformację obrazów zaczerpniętych z rzeczywistości. W jej malarstwie odnaleźć można odniesienie do malarstwa intuicyjnego, w dużej mierze opartego na emocjach. Uważa naturę za niewyczerpalne i doskonałe źródło inspiracji. Fascynuje ją synergia natury, architektury i sztuki. Głównym motywem malowanych przez nią obrazów są kwiatowe kompozycje prezentowane w abstrakcyjnym ujęciu. W obrazach stara się uchwycić efemeryczność, delikatność i przemijalność świata przyrody.

„Sztuka, którą tworzę, ściśle związana jest z moimi emocjami. Część prac żywo emanuje kolorami, wywołując same pozytywne skojarzenia i wprowadzając dobrą energię. Inne zaś swoim stonowaniem odpowiadają momentom twórczego wyciszenia, dzięki czemu mają w sobie dużo oddechu i zwiewności”, mówi artystka.

Wystawa indywidualna Pauliny Czerko to zbiór niezwykle żywych i emanujących energią i eksplozją kolorów płócien, których kontemplacja oferuje widzowi szansę na znalezienie wewnętrznego spokoju i wyciszenie. Obrazy artystki posiadają również doskonałe walory estetyczne i znakomicie nadają się do dekoracji dzieł. Sama artystka uważa obrazy za kulminacyjny punkt projektowania wnętrz.

Oprócz spotkania z artystką, podczas wernisażu odbędzie się również wykład „Alternatywne formy inwestowania”, którego celem będzie przybliżenie pojęcia inwestycji alternatywnych uczestnikom wydarzenia oraz prezentacja korzyści, które oferuje inwestowanie w sztukę.

Serdecznie zapraszamy!

Prace:

Rok powstania:

2021-10-09

Wymiary:

100x100 cm

Opis:

Akryl na płótnie.

Cena:

Dostępność:

Brak w magazynie

Rok powstania:

2019-10-19

Wymiary:

100x70 cm

Opis:

Akryl na płótnie

Cena:

Dostępność:

Brak w magazynie

Witaj w 3u10!

Twoje konto zostało pomyślnie utworzone 😊 
Miłych zakupów!!!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu