“ALCHEMIA” – Anya Truskolaska, wystawa malarstwa w galerii 3u10
"ALCHEMIA" - Anya Truskolaska, wystawa malarstwa w galerii 3u10

Data rozpoczęcia:

2023-07-07

Data zakończenia:

2023-08-11

Informacja:

Wystawa rozpoczyna się 7 lipca, o godzinie 18:00 wernisażem, a po wernisażu na gości czeka wyjątkowa niespodzianka – performance artystyczny LIVE ART!

Informacja o wystawie:

Wernisaż: 07 lipca 2023, godzina 18:00
🗓 Czas trwania wystawy: 07 lipca – 11 sierpnia 2023
🕑 Godziny otwarcia wystawy:
  • poniedziałek-piątek: 12:00-20:00
  • sobota: 10:00-18:00
  • niedziela: nieczynne
  • galeria nie jest otwarta w każdym tygodniu tak samo, dlatego dodatkowo proszę zwrócić uwagę na kalendarz pracy galerii
🎟 Wstęp: WOLNY

📍 Lokalizacja: Galeria 3U10 (ul. Jana Karola Chodkiewicza 3 lok. u10, 02-593 Warszawa, Mokotów)

 

OD AUTORKI – “ALCHEMIA”

Od samego początku malarstwo było dla mnie drogą do odnalezienia światła w otaczającej mnie rzeczywistości i wewnątrz mnie samej – transformacją świata zewnętrznego oraz uczuć i emocji pochodzących z mojego wnętrza, w coś magicznego, o własnej racji bytu.

Alchemia to nie tylko pradawna nauka starająca się zgłębić tajemnice kosmosu i odkryć sekret transmutacji metali w złoto. Z punktu widzenia artysty jest to przede wszystkim uniwersalna prawda o ludzkiej egzystencji i o poszukiwaniu światła w ciemności. To osobista podróż w głąb własnej duszy, od najmroczniejszej części naszej podświadomości, aż po prawdę i piękno istnienia. Nawet najciemniejsze ludzkie doświadczenia mogą zostać przeobrażone w szlachetną materię.

Poprzez tworzenie próbuję dotrzeć do esencji prawdy o sobie samej i o świecie który mnie otacza. Ten alchemiczny proces nieustannych poszukiwań stanowi dla mnie sens istnienia.

 

Po wernisażu na gości czeka wyjątkowa niespodzianka – performance artystyczny LIVE ART!

LIVE ART by Anya&Davide to artystyczny projekt Anny Truskolaskiej i Davide Canepa oparty na malowaniu na żywo w przestrzeni publicznej. Nawiązujący do ekspresjonizmu abstrakcyjnego performance polsko-włoskiej pary artystów zaczyna się na czystym płótnie i wychodzi poza to, co widzialne. W formie jazzowej improwizacji, na oczach widzów powstaną sugestywne obrazy, które sportretują emocje tego wieczoru.

Dla tych z Was, którzy zdecydują się zabrać ze sobą sztukę do domu…

Tylko tej jednej nocy świeżo namalowane obrazy będzie można zakupić w specjalnej cenie!

Szczegóły w galerii 3u10 :)

 

Prace:

Nic nie znaleziono

Witaj w 3u10!

Twoje konto zostało pomyślnie utworzone 😊 
Miłych zakupów!!!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu