“Control is an illusion” – Davide Canepa, Wystawa malarstwa w Galerii 3u10
"Control is an illusion" - Davide Canepa, Wystawa malarstwa w Galerii 3u10

Data rozpoczęcia:

2023-03-18

Data zakończenia:

2023-04-14

Informacja:

Wystawa rozpoczyna się 18 marca o godzinie 16:00 wernisażem, podczas którego goście będą mieli okazję poznać autora prezentowanych dzieł osobiście i podziwiać wystawę w jego towarzystwie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Informacja o wystawie:

🥂 Wernisaż: 18 marca 2023, godzina 16:00
🗓 Czas trwania wystawy: 18 marca – 14 kwietnia 2023
🕑 Godziny otwarcia wystawy:
  • poniedziałek-piątek: 12:00-20:00
  • sobota: 10:00-18:00
  • niedziela: nieczynne
  • galeria nie jest otwarta w każdym tygodniu tak samo, dlatego dodatkowo proszę zwrócić uwagę na kalendarz pracy galerii
🎟 Wstęp: WOLNY

📍 Lokalizacja: Galeria 3U10 (ul. Jana Karola Chodkiewicza 3 lok. u10, 02-593 Warszawa, Mokotów)

 

Kilka słów od autora:

Ludzie rozpoznają i wyrażają manifestację natury w postaci symboli. D->

– Kontrola to iluzja – Dokąd zmierzamy? Co osiągnęliśmy w tej tak zwanej ewolucji? Podczas gdy uciekamy przed naszym cieniem i dajemy się zahipnotyzować automatyzacji, stare mity wciąż pojawiają się w naszych snach. W społeczeństwie konformistycznym odkładamy na później najważniejsze zadanie, które nieuchronnie przechodzi na nowe pokolenia.

 

Bio

Davide Canepa to włoski współczesny symbolista. Urodził się w 1979 roku w Genui i od początku jego technika inspirowana była przemysłowym środowiskiem, w którym dorastał. Mieszkał i pracował we Włoszech, Londynie i Szkocji, zanim osiedlił się Sopocie. Oprócz regularnego wystawiania swoich obrazów w Trójmieście i Warszawie, Davide współtworzy również projekt „LIVE ART”, w ramach którego wraz z żoną Anną maluje na żywo w przestrzeni publicznej. Ma na swoim koncie liczne wystawy w Polsce, a jego prace wystawiane były także w wielu miastach Europy, m.in. w Rzymie, Londynie, Rotterdamie i Barcelonie, w 2022 roku stworzył mural w ramach Urban Art Area w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Fascynują go mechanizmy, które kierują jednostkami i całą ludzkością, od najprostszych narzędzi codziennego użytku po najgłębsze i najbardziej złożone struktury naszego społeczeństwa. Studium to znajduje odzwierciedlenie w jego sztuce poprzez symbole, których język przypomina pierwotną ekspresję – niezbędną do bezpośredniego komunikowania się z widzem na głębokim poziomie świadomości. Priorytetem Davide jest ciągła nauka, ponieważ jego zdaniem rozwój jednostki jest jedyną drogą do rozwoju społeczeństwa, a zmiany na świecie powinny zaczynać się od zmian w nas samych.

Wśród jego osobistych zainteresowań znajduje się filozofia, tradycyjna literatura chińska, open source w informatyce oraz prace Carla Gustava Junga.

Prace Davide znajdują się w kolekcjach prywatnych w USA, Szwajcarii, Szwecji, Holandii, Anglii, Niemczech, Włoszech i Polsce.

Prace:

Autor:

Rok powstania:

2011-12-15

Wymiary:

120x100 cm

Opis:

Emalia na płótnie.

Cena:

Dostępność:

Brak w magazynie

Autor:

Rok powstania:

2020-10-10

Wymiary:

80x60 cm

Opis:

Emalia na płótnie

Cena:

Dostępność:

Brak w magazynie

Autor:

Rok powstania:

2019-12-14

Wymiary:

70x50 cm

Opis:

Emalia na płótnie

Cena:

Dostępność:

Brak w magazynie

Witaj w 3u10!

Twoje konto zostało pomyślnie utworzone 😊 
Miłych zakupów!!!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu