PAWEŁ DOBROWOLSKI

Wzrost wartosci prac tego artysty w ciagu ostatnich 12 miesiecy: 25%

Informacja o artyście:

 

Artysta interdyscyplinarny, urodzony w 1992 roku w Radomiu. Pracuje w obszarach malarstwa, muralu, grafiki, ceramiki, a także muzyki oraz form wideo. Absolwent Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie w 2018 uzyskał tytuł magistra z wyróżnieniem. Naucza projektowania graficznego w warszawskim liceum plastycznym oraz należy do stowarzyszenia Pracownia Wschodnia w departamencie sitodruku. 

Świadomość artystyczna powstawała w nim poprzez równoległe kształcenie się jako plastyk oraz jako osoba znajdująca się pod wpływem kultury graffiti. Twórca marki Licho, produkuje torby z materiału, na których umieszcza swoje grafiki. Jego pasją jest też muzyka, w której pragnie pozostać amatorem. Głównym źródłem jego inspiracji artystycznych jest sztuka prehistoryczna, która dla artysty stanowi enigmatyczny obraz działań człowieka prymitywnego, natury i czasu. 

Zobacz dzieła tego artysty

Witaj w 3u10!

Twoje konto zostało pomyślnie utworzone 😊 
Miłych zakupów!!!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu