KATIA MELLER

Wzrost wartosci prac tego artysty w ciagu ostatnich 12 miesiecy: 25%

Informacja o artyście:

Artystka, absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie na kierunku Architektura Wnętrz, gdzie uczyła się także malarstwa i rysunku. Od 2002 r. aktywny członek Stowarzyszenia Twórców Sztuk Plastycznych Triada oraz jedna z założycieli tego stowarzyszenia. W ramach jego działania brała udział w licznych wystawach grupowych i indywidualnych w Polsce i za granicą.

W ramach swojej działalności artystycznej tworzy cykle malarskie o rozmaitej tematyce inspirowane głównie jej doświadczeniami, relacjami międzyludzkimi. Innym źródłem inspiracji są dla niej różne style historyczne i charakterystyczne dla nich cechy. Jest nastawiona na nieustanny rozwój, wciąż poszukuje nowych form realizacji, poznaje nowe techniki. Pragnie nie ograniczać się do pracy w obrębie tylko jednej tematyki lub techniki, a raczej eksperymentować i poszerzać swoje horyzonty jako twórca.

Jej prace malarskie były publikowane m.in. w albumie “Artyści powiatu Piaseczyńskiego” i “Artyści Konstancina”.

Ważniejsze wystawy indywidualne i zbiorowe: Wystawa indywidualna w Ośrodku Kultury w Konstancinie (2002), Wystawa “Siła Kobiecości” w siedzibie Better Leaders Academy w Warszawie, Wystawa sztuki współczesnej „Odbicia przyjaźni bez granic” – Holandia m. Leifschendam Vooburg, Republika Czeska m. Hranice, w USA m. Temecula w Kalifornii (2005-2006).

Zobacz dzieła tego artysty

Witaj w 3u10!

Twoje konto zostało pomyślnie utworzone 😊 
Miłych zakupów!!!

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu